HISTORIA SŁOWIAN ZACZYNA SIĘ 75 TYSIĘCY LAT TEMU

 


Eddi Słowianin, HISTORIA SŁOWIAN ZACZYNA SIĘ 75 TYSIĘCY LAT TEMU, na Pacyfiku. Ariowie-Dariowie, Książę Rama (JPT ?????????).

Świat Wiedzy HISTORIA z transparentem: 33 NAJWIĘKSZE KŁAMSTWA HISTORII; 1/2017.

Str. 14. Gdzie rozegrała się pierwsza przełomowa bitwa w dziejach?
Uważa się, że pod Maratonem, gdzie zwyciężyła Demokracja Ateńska, ale uważam za WARUNEK tego zwycięstwa Kilka Miesięcy Wcześniejsze zdobycie przez Kaszuba Leszka Złotnika skarbca scytyjskiego w Płocku, na skutek czego Scytowie opuścili swych sojuszników Greków, ale do Grecji napłynęły przez Adriatyk lance dla hoplitów i włócznie dla falangistów z rur STALIWNYCH, dzięki którym Grecy mogli W OGÓLE walczyć z Persami, którzy lance-oszczepy mieli z Indii.

Str. 22. Przyczajony tygrys, ukryty smog:
„Sposób na niegrzeczne dzieci jest w Chinach jeden – po prostu wysyła się je do szkoły walki. Niektóre podstawówki wprowadziły zajęcia z kung-fu jako formę samoobrony przed… SMOGIEM. Wszytko dzięki odpowiednim ćwiczeniom ruchowo-oddechowym.” – Gdy 50 lat temu podjąłem walkę ze SMOGIEM, minireaktorem URSZULA SIPIŃSKA i pierwocinami VDTW, to uznano mnie za Wariata. Gdy jednak Rokefeler ZNISZCZYŁ Japonię i zatruł Pacyfik superreaktorem ROCKEFELLER jako spermą Abrahama to PRZESTANO SIĘ ŚMIAĆ a teraz wszyscy wiedzą, że Smog to Przyśpieszone Starzenia Się. Niemcy użyli VDTW do zhołdowania kapitału żydoarabskiego. Sekretarz Paliw Kanclerz Merkel: PRAWDZIWI WŁADCY ROPY MIESZKAJĄ W BERLINIE.

Str. 24: Szczerbiec wyszczerbił się na Rusi:
To jest miecz Bolesława I Kujawskiego, który Po ZŁAMANIU na Pogrzebie został odesłany Władysławowi Łokietkowi jako Akt Sukcesji: ŁOKIETEK ZYSKAŁ KUJAWY.

Str. 26, 30: Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę.
Kolumb był synem Władysława Warneńczyka, który uciekł do Portugalii. Znalazłem za tym dodatkowy argument w postaci obrazu GDAŃSKA GOLGOTA EDWARDA IV, który przywiozła Kolumbowi jako członkowi cechu Tkaczy w Genui Polska Joanna Dark, gdyż na apanaż dla dzieci Władysława III Węgierskiego i IV Polskiego przeznaczono trybut Genui za kolonie na Krymie. Jak pisałem w Czasopiśmie Geograficznym 40 lat temu to Krzysztof Kolumb korzystał z map Jana Skalskiego, który umarł w domu Kolumba na Maderze po powrocie z Haiti w r. 1484 jako Umierający Sternik. Mój dziadek płynąc żaglowcem przeżył na Atlantyku Ciszę Morską.

Str. 47. Europa kolebką cywilizacji:
15 lat temu Anglicy ogłosili odkrytą w Dreźnie Europejską Atlantydę, którą wcześniej badali Austriacy i Słowacy. Ja uznałem Europejską Atlantydę za efekt Sudeckiej Metalurgii Żelaza, na kłodzkich magnetytach i wałbrzyskim węglu. Pierwszym herosem Sudeckiej Metalurgii Żelaza był Pan z Wrocławia.

Str. 28. Na Psim Polu rozegrała się ogromna bitwa:
Bitwa na Psim Polu, jak nazywano prawobrzeżny Wrocław, określiła Europę – zwłaszcza przez granicę polsko-niemiecką na Łabie i czesko-niemiecką na Solawie – do zhołdowania Szczecina przez Henryka Lwa w 1147 r, który poprowadził na Połabie 10 razy więcej krzyżowców zachodnio- i środkowoeuropejskich niż cesarz na Bliski Wschód. Anglicy bez handlu bałtyckiego ŻYĆ NIE MOGLI więc poszli na Połabie a za nimi INNI. Alternatywą handlu bałtyckiego stała się Ameryka.

Str. 29: Tylko Niemcy chcieli zatopić Lusitanię.
Niemiecka łódź podwodna wystrzeliła do Lusitanii JEDNĄ TORPEDĘ, która zatopić wielkiego liniowca NIE MOGŁA. Torpeda wywołała jednak Potężny Wybuch, co spowodowało przystąpienie USA do wojny. Miała więc taki skutek jak Pearl Harbor.

Str. 30. Amerykanie nie spodziewali się ataku na Pearl Harbor:
Amerykanie tak się bali Japończyków, że o wojnie z Japonią mowy nie było. Po otrzymaniu do Wieniawy-Dłygoszowskiego Polskiej Enigmy do czytania szyfrów nienieckich – na których oparta była kryptologia japońska – Amerykanie czytali szyfry japońskie na bieżąco, gdy szyfrantom japońskim, którzy posługiwali się szablonami, zabierało to godziny. – Radar awansował lotniskowiec do okrętu LINIOWEGO. W bitwie na Morzu Koralowym Amerykanie użyli więc lotniskowców jako Liniowców, co pozwoliło skierowanie floty eskortowej na japońską flotę inwazyjną na Australię. Amerykanie mieli tu 2 atuty STRATEGICZNE: Angielski Radar i Polską Enigmę, którą Churchill nazwał Bronią ZWYCIĘSKĄ w Wojnie Atlantyckiej.

Str. 32. Hitler zapewnił III Rzeszy boom gospodarczy.
Zlikwidował bezrobocie kilkoma milionami miejsc pracy w przemyśle zbrojeniowym i finansował zbrojenie BEZ INFLACJI. Anschlussem i Dyktatem Monachijskim, spowodowanych czechosłowacką bomba atomową dla Stalina, wytłumaczyć się tego nie da, ale stał za tym Hitlerowski Czarodziej Finansowy Hjalmar Schacht, który wprowadził w Niemczech WALUTĘ KEYNESOWSKĄ, którą Goering zastąpił Walutą Wojenną: Reichsmarka dla Niemców i inflacyjna Rentenmarka dla NIE-Niemców. – Uważa się, że Największe Łupy w Historii zdobyli Amerykanie w II wojnie światowej, ale – jak świadczy Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu – TO WOJNĘ TĄ WYGRAŁ HITLER.

Bolesław Chrobry był ideałem władcy:
Po klęsce z Wieletami pod Poznaniem w 1005 r. Chrobry Zaczął Myśleć. Najważniejsze było przeniesienie Stolicy Wojennej do Wrocławia, że względu na Antyczeskość i Antyniemieckość Ślązaków.

Str. 33, 92-97: Francuzi i Anglicy nie chcieli umierać Za Gdańsk; …POLSKA zaatakowała Niemcy w 1934 roku?
Polska nie mogła zaatakować Niemiec w 1934 r. SAMOTNIE, bo potrzebna była do tego Francja lub Czechosłowacja. Czesi postawili jednak na sojusz ze Stalinemu, któremu robili bombę atomową Tesli dla ZDMUCHNIĘCIA Warszawy, Berlina i Londynu – za co ZAPŁACILI w Monachium. Anglicy dali arsenał czeski Hitlerowi, co awansowało go militarnie o 2 lata, choć 70% Francuzów i Anglików CHCIAŁO UMIERAĆ ZA GDAŃSK.

Str. 34: Związek Radziecki nie chciał wojny z III Rzeszą:
W książce Incydentu nie było (Gdańsk 2001) piszę, że gdy na Świętej Helenie pytano Napoleona o Największy Błąd to mówił, że Nie Zlikwidował Prus, przykazując to swym następcom. U Stalina takim błędem było nadzianie się na pruską doktrynę wojenną, co spowodowało że Armia Czerwona do Renu nie doszła. – Wiktor Suworow napisał, że NIEMIECKI DIABEŁ WYPRZEDZIŁ SOWIECKIEGO SZATANA ZALEDWIE O GODZINY.

Husarze zawsze mieli skrzydła:
Skrzydła były potrzebne do walki z Tatarami i Turkami. Ponieważ była to FALANGA KONNA NA KŁUSAKACH to atakowała w 2 liniach Zbiegającą się TYRALIERĄ. Uczenie konia do chodzenia i atakowania w Tyralierze trwało 6 lat !!!!! a Bojowe skrzydła husarskie były przy Siodłach, zaś Paradne u Ramion. Węgierska Huzaria, która była jazdą Uderzenia Nocnego, nie miała nic wspólnego z polską Husarją, która była Falangą Konną na kłusakach.

Str. 35. Rewolucją bolszewicką wywołały ciemiężone masy:
Niemiecki Sztab Cesarski kupił władzę dla Lenina za 40 milionów RM i zapłacił 40 mln RM na Armię Czerwoną, zaś Zaplombowany Pociąg Lenina zawiózł do Piotrogrodu sto milionów papierowych rubli i 8 milionów Złotych z Deutsches Reich Golden Metal wybitych przez żydowską mennicę w Konstancji. Anglicy ujawnili, że Twórcę Armii Czerwonej Lwa Trockiego finansowali żydowscy bankierzy nowojorscy.

Polska przyjęła chrzest w 966 roku:
Dla historyków skandynawskich to jest ABSURD. Również Węgierski Dramat Narodowy w Kruszwicy mówi o PRAWOSŁAWNYM wyznaniu żony królewicza węgierskiego Emeryka i syna Bezprymowego Dytryka, zaś polski Rocznik Dawny podaje jako datę przyjęcia Chrztu Katolickiego Polski rok 967, tj. powrót do Polski Mieszka z zaślubioną w Konstantynopolu rozwódką Dobrawą.

Str. 37: I wojnę światową wywołał niespodziewany zamach:
Arcyksiążę Ferdynand był JEDYNYM politykiem, który panował nad Kotłem Bałkańskim. Wg Roberta Chedy, TERRORYŚCI Z OCHRANY, Rzeczpospolita, 27 I 2017, s. J4-5; to w 1909 r. Stołypin Nie Dopuścił do interwencji Rosji na Bałkanach w obronie Serbii, twierdząc że na taką wojnę Rosja będzie gotowa za 20 lat, za co cesarz Wilhelm II nazwał go Rosyjskim Bismarckiem. – Stołypina miał zastrzelić w operze kijowskiej 24-letni Dymitrij Bogorow. Jednak wg mnie to Bogorow był ochroniarzem Stołypina, który siedział w loży samotnie. Bogorowa odciągnęła od loży Afanasja Kapłan a Borys Sawinkow zastrzelił Stołypina. Sawinkow uciekł a widząca Przez Mgłę po wybuchu w laboratorium Afanasja dostała Karę Śmierci, którą car zamienił jej ze względy na Ślepotę na Dożywotne Zesłanie.

II wojna światowa trwała od 1 września do 8 maja 1945 roku:
Ponieważ Francuzi i Anglicy CHCIELI UMIERAĆ ZA GDAŃSK to Wojna Rewanżowa przekształciła się w II wojnę światową z Wypowiedzeniem wojny Niemcom przez Anglię i Francję 3 września 1939. Hitlerowcy mieli nadzieję, że załatwią to Preliminarzami Pokojowymi w Zakopanego, ale Winston Churchill wypił pół butelki Szkockiej i powiedział kongresmenom amerykańskim: NIE WAŻNE, CZY NIEMCY SĄ WE WŁADANIU HITLERA CZY INNEGO KAPŁANA JEZUICKIEGO. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE czyli granicę niemiecko-żydowską na Missisipi. Ponieważ żaden z tych kongresmenów o takiej Granicy słyszeć nie chciał to Preliminarz Upadł.

Według doktryny konserwatyzmu angielskiego to kapitał historyczny rządzi kapitałem politycznym i finansowym, co najlepiej ujął Bobrzyński: FAŁSZYWA HISTORIA SKUTKUJE BŁĘDNĄ POLITYKĄ, W końcu XVIII wieku zostaliśmy OŚLEPIENI zredagowanym w londyńskiej loży masońskiej katechizmem Historii Polski, OD CHRZTU POLSKI W ROKU 966.
Poza Szachrajstwami Historycznymi, jak Chrzest Polski w r. 966, istnieją jeszcze Oszustwa Historyczne, które Powodowały Upadek Imperiów. Np. podczas wykopalisk Franza J. Straussa na wrocławskim zamku Biskupim przyjechali do nas historycy architektury z Pragi, z których Doktor Lasota szydził: JAK IM AUSTRIACY PRZYKAZALI W ROKU 1918 TAK ONI SIĘ MODLĄ DZIŚ. Było to Tłamszenie wielkiego kapitału historycznego Najstarszego Miasta w Europie.
Templariusze OŚLEPILI Rzym Świątynią Salomona na Wzgórzu Świątynnym, co doprowadziło do Reformacji Kopernika i Lutra. Kapitał był w klasztorach, które zagarnęli książęta i Henryk VIII. Gdy Postopryczna próbowała to powtórzyć w Rosji to monastyry wezwały Polaków, co nazywa się Smutą.
Żelazny Kanclerz kazał przeprowadzić śledztwo KRYMINALNE w/s krachu giełdowego 1873 r., po czym pojechał do Rotszylda we Frankfurcie, któremu powiedział: CHCIAŁ PAN WYWŁASZCZYĆ NIEMCÓW, TO SIĘ PANU NIE UDA, na co Rotszyld: PAN JEST WIELKIM OSZUSTEM, PANIE KANCLERZU A JA TYLKO ŻYDOWSKIM SZACHRAJEM.
Rotszyld nie pomylił się, bo Bismarck OTRUŁ Rosję i Francję Troją Schliemanna, która kosztowała podatnika francuskiego 60 miliardów Fr czyli 30 PANAM, a to PANAMA jest symbolem finansowej afery politycznej a nie Heinrich Schliemann.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s