„NATO jest otwarte na poprawę stosunków z Rosją”

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział, że sojusz jest otwarty na poprawę stosunków z Rosją – przekazuje szwajcarska gazeta Le Temps.

„Musimy być silni i zdecydowani, ale utrzymujemy nasze kanały dialogu politycznego otwartymi dla lepszych stosunków z Rosją” — cytuje wypowiedź Stoltenberga Le Temps.

[Co się dzieje? Nawet taki psychopata, jak Jens Stoltenberg, pieprzy coś o poprawie stosunków z Rosją – niczym złodziej o poprawie stosunków z tym, kogo chciał okraść. Poleciało coś po kalesonach? Czy włączyła się jeszcze wyższa instancja? – admin]

Sekretarz generalny dodał również, że NATO nie chce nowej „zimnej wojny” czy konfliktu, a działania sojuszu są przemyślane i mają charakter obronny — przekazuje gazeta.

Wcześniej Stoltenberg oświadczył, że sojusz nie widzi bezpośredniego zagrożenia ze strony Federacji Rosyjskiej dla wschodniej flanki NATO. [A co ten skurwiel mówił jeszcze niedawno? Wstydu, śmiecie, nie mają. – admin]

Tymczasem Moskwa niejednokrotnie podkreślała, że NATO doskonale zdaje sobie sprawę, iż Rosja nie ma zamiaru napadać na nikogo, ale często wykorzystuje ten argument, by rozmieszczać więcej techniki i batalionów w pobliżu rosyjskich granic.

https://pl.sputniknews.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s