Polska ofiarą polityki Niemiec! W Słubicach imigranci kradną i atakują mieszkańców. “Na początku próbują rozmawiać, później stają się agresywni”.

Zaczynamy na poważnie odczuwać skutki polityki migracyjnej Niemiec. Mieszkańcy przygranicznych Słubic skarżą się, że sytuacja w ich mieście zaczyna przypominać patologię, która od lat jest zmorą naszych zachodnich sąsiadów.Jak dowiedzieli się reporterzy TVP Info na miejscu, muzułmańscy imigranci swobodnie przechodzą z Frankfurtu nad Odrą na stronę Polską – do Słubic. Mieszkańcy tej lubuskiej miejscowości mają tego dość już teraz, choć sytuacja i tak jest znacznie lepsza niż w Niemczech, gdzie niemal codziennie dochodzi do przestępstw lub zbrodni z udziałem przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

W Polsce również imigranci nie boją się łamać prawa. Jak informują słubiccy sprzedawcy i właściciele sklepów, zdarzają się już drobne kradzieże alkoholu i papierosów.

Sprawcy to wyłącznie muzułmanie przybyli z niemieckiej strony Odry. Zaczepiają mieszkańców i są agresywni Jak dowiedział się reporter TVP Info Maciej Sawicki, imigranci w Słubicach zaczepiają mieszkańców, najczęściej wędkarzy łowiących tam ryby.

– Na początku próbują rozmawiać, później stają się agresywni i niebezpieczni – mówią świadkowie cytowani w reportażu Telewizji Polskiej. – Są aroganccy, wulgarni, zaczepiają ludzi i czują się bezkarni – relacjonują mieszkańcy Słubic.

– Jesteśmy suwerennym państwem. To nasza ziemia, walczyli o nią nasi dziadkowie i nie możemy pozwolić, żeby ktoś za nas decydował – powiedział do kamery TVP Info młody mężczyzna, mieszkaniec przygranicznych Słubic.

[Najłatwiej dyskutuje się z przybyszami za pomocą grubej pałki. Nikt tego za nas nie zrobi. – admin]

Źródło: NewsWeb.pl Zobacz WIĘCEJ > – NewsWeb.pl
http://newsweb.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s