Szwedzka minister: Bojownicy ISIS dostaną mieszkania, darmową edukację i pieniądze.

Typowo szwedzka uroda Pani Minister.

Alice Bah Kuhnke, minister ds. Kultury i Demokracji Szwecji zapowiedziała „miękkie lądowanie” dla islamskich bojowników wracających z wojny na Bliskim Wschodzie. Wszystko w imię integracji ze społeczeństwem Szwecji.

W swojej wypowiedzi pani minister stwierdziła, że dla wracających z wojny bojowników ISIS lepiej jest organizować programy reedukacyjne oraz zapewnić im pomoc socjalną, niż ich karać. Będą zatem przygotowane dla nich darmowe mieszkania, edukacja, dobra praca i pomoc finansowa.

Podobne programy wsparcia dla wracających z Bliskiego Wschodu pokonanych bojowników Państwa Islamskiego funkcjonują w Szwecji już od zeszłego roku, np. w mieście Lund. Obecnie uruchomienie tego rodzaju mechanizmów rozważają władze Malmö, Borlänge i Örebro.

Władzom Szwecji przyświeca idea, zgodnie z którą reedukacja i asymilacja islamistów ma powstrzymać ich przed radykalizacją, a nawet odwrócić ich radykalne poglądy. Ponadto twierdzą, że lepiej jest bojownikom zapewnić byt i opiekę, niż zostawiać ich samym sobie.

Minister Bah Kuhnke jest córką Gambijczyka i Szwedki, a przed objęciem urzędu była działaczką społeczną i prezenterką telewizyjną. Zasłynęła ze swoich feministycznych poglądów i rozbieranych zdjęć, na których zakrywa niektóre elementy ciała taśmą samoprzylepną. Jest przedstawicielką partii Zieloni i od 2014 roku ministrem kultury w szwedzkim rządzie [Krótko mówiąc – odpadek moralny i intelektualny, w sam raz na stanowisko szwedzkiego ministra – admin].

http://pikio.pl/

Parę słów wyjaśnienia: pojebana propozycja Pani Minister jest, póki co, tylko propozycją pojebanej Pani Minister i w życie raczej nie wejdzie.
Nie wydaje się prawdą, iż w mieście Lund wprowadzono w ubiegłym roku „program reedukacyjny” dla bandytów z ISIS. Wydaje się to być wymysłem Pani Minister, być może podsuniętym jej przez kogoś celem kompromitacji idiotki.
Admin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s