Czy Polacy nie mają poczucia krzywdy za najazdy Krzyżackie?

Z drugiej strony, Niemcy mają poczucie krzywdy utraty znacznej części terytorium. Wrocław, czy Szczecin w 1938 roku, były tak samo niemieckie jak Berlin, czy Monachium. Te kwestie są niepodważalne i nie można udawać, że nie istnieją.

Czy Polacy nie mają poczucia krzywdy za najazdy Krzyżackie, za Rozbiory, za 8 mln zamordowanych w II wojnie światowej, za ponowne skolonizowanie Polski w ramach UE.

Jak silna jest propaganda krzyżacka i Pruska – niewiarygodne – Jak ZAFAŁSZOWANA przez Krzyżaków historia Polski i Europy – JAK WIELKĄ MA SIŁĘ OGŁUPIANIA.

Prusy powstały z Państwa Krzyżackiego na drodze ciągłych podbojów i grabieży terytorium Polskiego i Lechii. Krzyżacy i Templariusze – małe zakony militarne potrafiły podbić Europę dzięki złotu skradzionemu ze świątyni Salomona – po krucjatach.

Dziś UE to kolejna mimikra państwa Krzyżackiego. Masoneria – która rządzi niepodzielnie Zachodem – to kolejna mimikra Tajnych Związków Krzyżackich

Berlin – to Barlina, Potsdam – to Postąpin , Rostok – to Roztoka Lubeck – to Luba. Elbe – to ŁABA, Wrocław – to Wrota Sławy, Breslau – to Brama Sławy ,

Król Szczyt Zaczął panować w 1482 przed naszą erą. Król ten wybudował nad Morzem Sarmackim (Bałtykiem) miasto Szczyt (dziś Szczecin) gdzie tradycyjnie przeniósł stolicę, w której sprawował rządy. Miasto powstało około 1450 roku przed naszą erą. Co ciekawe według watykańskiego dokumentu Dagome Iudex niemal 2500 lat później Mieszko I także po raz drugi przeniósł stolicę do Szczecina – było to w roku 957 naszej ery.

Król Kodan Panował około 1700 roku przed naszą erą. Był założycielem miasta portowego u ujścia Wisły Kodan (póżniej Codanum, dziś Gdańsk). Potwierdza to także powyższa mapa Pomponiusza Meli oraz inne źródła,

Panie Krakauer – Krakau – to jest Kraków

Król Krak I Panował w latach 694-728. Był jednym z wojewodów, spośród których na prawomocnym wiecu słowiańskim został wybrany królem Lechii za waleczność, prawość i ogromne doświadczenie w prowadzeniu udanych wypraw wojennych. Panował w Carodomie, który rozbudował po lewej stronie Wisły i nazwał od swojego imienia Krakowem

(***)

Prusy Powstały na Trupie Polski – po ROZBIORACH.

Niemcy powstały dopiero 1871 r kiedy to Bismarcka zjednoczył pod berłem pruskim ok. 250 księstw słowiańskich – to był kolejny AKT ROZBIORU SŁOWIAŃSZCZYZNY ZACHODNIEJ. Niemców nie ma i nigdy nie było – to nie były żadne Niemcy tylko Prusy.

Umowa Poczdamska 1945 r – zwycięzcy Alianci zlikwidowali Państwo Pruskie i Pruski militaryzm – odpowiedzialny na wszystkie wojny w Europie w XIX w i i dwie wojny światowe w XX i śmierć milionów ludzi.
O Słowiańszczyźnie Zachodniej – można ściągnąć z Gajówki dwie książki

Kiślewskiego –„Ziemia gromadzi Prochy”
Millera – „3000 Lat Państwa Polskiego”

UUh – ile razy to trzeba powtarzać !!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s