Próba przed atakiem na Wschód? Niemcy rekrutują statystów.

W Niemczech poszukiwani są statyści do udziału w grach fabularnych podczas manewrów szkoleniowych amerykańskiej armii.

Kandydat powinien mieć „dobrą znajomość języka rosyjskiego”, aby grać rolnika lub sklepikarza. Jest także wymagana dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego, donosi Sputnik Deutschland.

Opis stanowiska „Poszukujemy odtwórcy roli podczas szkoleń NATO” został opublikowany na oficjalnym portalu stolicy Niemiec berlin.de. „Szukamy statystów do gier fabularnych podczas manewrów szkoleniowych amerykańskiej armii” — czytamy na stronie. Data rozpoczęcia pracy — 26.04.2017.

Wszyscy uczestnicy muszą posiadać dobrą znajomość języka angielskiego i niemieckiego. „Dużą zaletą” będzie znajomość języka polskiego lub czeskiego.

„Statyści będą grać rolę ludności cywilnej w strefach konfliktu. W ten sposób uzyskuje się zbliżony do rzeczywistości scenariusz szkoleniowy dla wojskowych i ich optymalne przygotowanie do misji zagranicznych” — czytamy w opisie oferty pracy.

Szkolenia będą odbywały się w sposób ciągły, również w weekendy, na terenie poligonu szkoleniowego Hohenfels pomiędzy Norymbergą a Regensburgiem. Zostanie tam wybudowanych około dziesięciu wiosek po 30 domów w każdej.

„Statyści będą odgrywać niewielkie role hodowców zwierząt, sklepikarzy czy przywódców wsi w Afganistanie, który ciągle prowadzi pertraktacje z amerykańskimi wojskowymi i bierze w tych negocjacjach pośredni udział”. Wynagrodzenie waha się od 88,4 do 120 euro za dzień pracy.

https://pl.sputniknews.com/

To wszystko to grubymi nićmi szyta prowokacja Putina.
Admin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s