Casting skundlonych agentów znad Wisły

Agenci banksterów nad Wisłą walczą jak lwy, kto ma być bliżej, dłużej przy swoim mocodawcy Trumpie, czy raczej jego służb. Każdy z nich na kolanach zapewnia, że będzie lepszym, nadzorcą niewolników w „Polin” od swego konkurenta politycznego.

Trwa casting obleśnych durni z tzw. klasy politycznej w Polsce oraz parszywych dziennikarzynów przed wizytą w Polsce Donalda Trumpa. Takiej poddańczej propagandy nie było za czasów okupacji sowieckiej w Polsce. To Breżniew miał mniejszą oprawę propagandową od drugiego okupanta z Usraela.

Troche naiwnie wierzyłem, że Trump zmieni świat w kierunku pokoju a nie ludobójczych zbrodni swoich wojsk w świecie. Niestety ale okazał się takim samym popychadłem służb specjalnych w Usraelu, które to służby opanowane są przez światową mafie finansową oraz masonerie. Agenciki mówią i piszą, że to będzie przełomowa wizyta i tak wiele skorzystamy na tej wizycie. To prostacy i szmaglownicy tak sądzą.

Partia sześcioramienna zarządzająca upadłą Polską wraz z swoją mafią zdemoralizowanych mediów, wciskają nam kit, że USA nas wyżywi i obroni.

To propaganda rodem z PZPR-u. USA traktuje nas jak podbitą kolonie, a nas jak niewolników, których zadaniem jest jątrzenie przeciw Rosji, tej Rosji, która wyłazi z parszywych łap sześcioramiennych czyli spuścizny sowieckiej.

Oni chcą mieć Rosję sowiecką a wiec tą na której czele są osoby z Izraela. Rolą USA jest prowadzenie wojen po za swoimi granicami. Interesem mafii światowej z Usraela jest rozprawienie się z Rosja na terenie Polski i krwią Polaków. To jest główne przesłanie partii sześcioramiennej w Polsce.

Interesem Trumpa w Polsce, oprócz pilnowania interesów lichwiarzy bankowych, będzie załatwienie odbioru gazu katarskiego przez Polskę od firm związanych z Exon Mobil czyli od Rotschilda i Rockefellera, którzy kontrolują tę firmę. Interesem Trumpa u niewolników będzie odbiór zdezelowanej broni po zawyżonych cenach bez offsetu.

Czyli wizyta Trumpa ma być wielkim sukcesem światowej mafii finansowej oraz światowej mafii od prywatyzacji wojen. Do takich zadań mają polityków w środkowej Europie, którzy pilnują interesów mafii światowych. Tylko obecnie chorągiewki czerwone z sierpem i młotem zamienią na chorągiewki z gwiazdkami sześcioramiennymi.

Taka tam polityka, takie tam sobie podlizywanie się niewolników do swoich okupantów.

http://wrzodakz.neon24.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s