„Trump wpadł w pułapkę Putina”

Senator Alieksiej Puszkow skomentował wypowiedź byłej rzeczniczki Departamentu Stanu USA Jen Psaki, która powiedziała, że Trump „wpadł w pułapkę” Putina w trakcie spotkania dwóch przywódców w Hamburgu.


Psaki skrytykowała Donalda Trumpa za niedostateczne przygotowanie się do spotkania z Putinem, które scharakteryzowała jako „najważniejsze wydarzenie dyplomatyczne tego lata”. Zarzuciła również prezydentowi USA, że nie wywarł nacisku w kwestii „ingerencji” Rosji w wybory.

Komentując wypowiedź byłej rzeczniczki Departamentu Stanu USA, Puszkow wyraził wątpliwość co do możliwości eksperckich Psaki i wytknął jej błędy geograficzne.

„Aby zasłynąć w Stanach Zjednoczonych jako ekspert, wystarczy oświadczyć: «Trump wpadł w pułapkę Putina». Dlatego nie dziwi mnie, że Psaki, która nie odróżnia Iranu od Iraku, jest ekspertem CNN” — napisał Puszkow w swoim Twitterze.

Senator podkreślił również, że wystąpienie Psaki jako eksperta świadczy o poziomie intelektualnym amerykańskiej klasy politycznej.

„Kiedy Psaki, która jest pośmiewiskiem dla świata z powodu swojej niewiedzy, występuje jako ekspert, świadczy to o poziomie intelektualnym amerykańskiej klasy politycznej” — dodał.

https://pl.sputniknews.com

Pani Jen Psaki była niewyczerpalnym źródłem humoru politycznego. M.in. jej zdaniem Rosja ciągnie gaz z UE, rosyjski rybak nauczył kląć (po angielsku) Victorię Nuland, Białoruś jest państwem morskim etc.
Admin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s