Gersdorf z niem. jęczmienna wieś; a z żydowskiego?

Gersforf z niem. jęczmienna wieś
Plany von Coudenhove-Kalergi zakładają zniesienie prawa do samostanowienia…

Teraz niektórzy mogą już mieć portki pełne strachu, bo układ sądowniczy w PL gwarantował bezkarność w ramach „wartości europejskich”. Więc przy ocenie obecnej histerii wokół SN trzeba pamiętać, że realizowane plany von Coudenhove-Kalergi zakładają zniesienie prawa do samostanowienia.

Trzeba też zajrzeć za kulisy historii, bo wewnątrz-klanowa walka o dominację ciągnie się od Abla i Kaina oraz Ezawa i Jakuba.

Książę dr Richard Nicolaus Eijiro von Coudenhove-Kalergi (1894-1972), pra-pra-wnuk Tekli Górskiej z Góry h. Nałęcz, syn Mitsu Aoyama z Japonii i austriackiego dyplomaty z bizantyjskimi korzeniami Kallergis – w 1922 założył w Wiedniu ruch „pan-europejski”, którego celem było ustanowienie NWO, w oparciu o federację krajów pod wodzą USA. Dzięki kontaktom z arystokracją, finansistami i politykami, bez świateł i rozgłosu, w dyskrecji – udało mu się nakłonić czołowych przywódców do swojego planu. Z jego pracy „Praktyczny idealizm” (1925) : …Nie narody starego kontynentu będą zasiedlać Stany Zjednoczone Europy, lecz rodzaj podludzi, eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna do starożytnych Egipcjan. Zastąpi ona zróżnicowanie narodów i jednostek. Zmieszanie ras stworzy stado wielonarodowe, bez żadnej jakości i łatwe do kontrolowania przez elitę rządzącą, którą stanowić będą Żydzi.

Plany von Coudenhove-Kalergi zakładają zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie wykorzystanie etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji do eliminacji narodów.

Czy powinna dziwić obecna inwazja nachodźców z Afryki i Azji ?

Co 2 lata przyznawana jest Europejska Nagroda Coudenhove-Kalergi wybitnym realizatorom planu. Wśród laureatów Angela Merkel, Herman Van Rompuy, prezydentka Litwy Vaira Vike-Freiberga…

Więc nie łudźmy się – ta idea „pan-europejska” wg Coudenhove-Kalergi jest fundamentem EU.

Skąd to opętanie historycznie przyszło ?
Działania podjęte od rewolucji francuskiej, przy stopniowej emancypacji Żydów – unobilitowały europejski syjonizm i wykształciły tych ludzi, dopuszczając przez sztuczny proces ewolucyjny do statusu narodu wiodącego, także Ameryką. Rozproszona diaspora, która uciekła z getta-więzienia, stała się duchową elitą i korumpując łapczywą Europę i zachłanną Amerykę, stworzyła nową rasę arystokratów, przejmując rolę feudalnej arystokracji europejskiej. Prosta korupcja działa skutecznie.
więcej : http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy

Dr Paul Joseph Goebbels (1897-1945) swoją wiedzę o manipulacji czerpał z książki „Propaganda”. Napisał ją w roku 1928 dr Edward Louis Bernays (1891-1995) – kolejna wpływowa postać ze staro-zakonnych sfer Wiednia, prawnuk naczelnego rabina Hamburga, siostrzeniec dr Zygmunta Freuda. Bernays bywa słusznie nazywany ‘ojcem przekrętów’, ponieważ jako twórca nowego przemysłu Public Relations swymi ‘osiągnięciami’ na polu podstępnej dezinformacji walnie przyczynił się do wielo-płaszczyznowego kryzysu w skali globalnej poprzez pozbawienie społeczeństw kontroli nad biegiem wydarzeń, a też, niestety, w znacznej mierze do utraty kontroli człowieka nad samym sobą.

W PR oraz w reklamie wykorzystuje się wyrafinowaną wiedzę naukową, a także emocje oraz inne słabości ludzkiej psychiki. Techniki PR są najskuteczniejsze wtedy, kiedy ludzie nie orientują się, że są poddawani ich działaniu. Dlatego przeciętny oglądacz telavizji nawet nie zdaje sobie sprawy, że wszechobecny dziś PR jest kontynuacją propagandy hitlerowskiej. A Bernays to potwierdził w filmie „How Propaganda Became Known As Public Relations” : – Gdy wróciłem do USA miałem przekonanie, że jeżeli można użyć propagandy w czasie wojny, to można jej także użyć w czasie pokoju. Ale słowo „propaganda” byłoby niewłaściwe ponieważ Niemcy go używali, dlatego to co zrobiłem, to były poszukiwania jakichś innych słów. I tak znaleźliśmy słowa „public relations”…

W przełomowym roku 1913 : (1) w Londynie powstał think-tank Wellington House finansowany przez Windsors, Rothschilds, Rockefellers & Milner Group – w roku 1921 przekształcony w matecznik PR pod nazwą Tavistock Institute of Human Relations; (2) bankierzy przejęli Amerykę ustanawiając tam prywatny bank Federal Reserve (FED) z prawem emisji dolara „z powietrza”.

W ‘Tavistock Institute’ Bernays’a wspierał m.in. dziennikarz o chazarsko-teutońskich korzeniach Walter Lippmann (1889-1974), doradca prezydentów USA, 2-krotny laureat Pulitzera, autor terminów-narzędzi „zimna wojna”, „stereotyp” itp. Wykorzystywał fakt, że ludzie zwykle dokonują ocen bazując na pół-prawdach, nim jeszcze poznają pojęcia, definicje i/lub szczegóły wydarzeń, czy zjawisk, a kierując się uproszczoną symboliką oraz stereotypami – to znaczy opiniami rozmyślnie puszczanymi w obieg przez media.

Genezą powstania ‘Wellington House’ była potrzeba przeorientowania poglądów Brytyjczyków i Amerykanów, ażeby pozbyli się pacyfistycznych ideałów i byli gotowi do wojny z Niemcami. Jak wiadomo tamten plan się powiódł, a także następny plan zrealizowany już przez Tavistock – rozkołysania nastrojów społecznych dla rozpętania II w.ś. Kolejne plany Tavistock’u w toku…

Dr Oswald Spengler (1880-1936) z Niemiec w książce „Upadek Zachodu” (1923) przestrzegał przed zatraceniem zasad kultury klasycznej – w tym przed erozją protekcji kobiet i przemieszaniami etnicznymi, które nazwał „kolorową rewolucją”. W roku 1937 Tavistock Institute przejął tezy tej książki jako swój program osłabiania cywilizacji dla wprowadzenia globalizmu z kadłubowym rządem NWO. Feminizm jest destrukcyjny, ale status kobiet u Etrusków był wysoki, a pomimo to tamten tajemniczy lud wyginął !

Brytyjczycy mają – obok Niemców – szczególną pasję do eugeniki, bo obydwa są „anglo-saxons”. Dr John Rawlings Rees (1890-1969) psychiatra i pułkownik armii brytyjskiej od 1920 roku rozwijał w Tavistock Institute program badań nad ofiarami wojny, oraz nad profilowaniem psychologicznym różnych grup etnicznych i religijnych w celu programowania ludzi. Od roku 1945 lansował potrzebę wykorzystania traumy psychicznej do sterowania społeczeństwami również w warunkach pokoju.
http://ram.neon24.pl/post/134302,kivunim-gladio-isis-czyli-terroryzm-na-obstalunek

Te idee z Rees’em wdrażał kolejny eugenik Sir Julian Sorell Huxley (1887-1975), dyrektor ZOO w Londynie, biolog, autor książki „Ewolucja. Nowoczesna synteza” (1942), założyciel podstępnej pseudo-humanitarnej organizacji UNESCO (1945) :
https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/raport-nssm-200-charytatywne-zabojstwo.html

Gdy potwierdzono naukowo, że osoby zestresowane są o wiele bardziej podatne na manipulacje, to czyż cyniczni manipulatorzy mogli się powstrzymać przed medialnym generowaniem stresu, lęków, fobii, konfuzji i bezsilności ? Nie mogli. I to właśnie dlatego jesteśmy wciąż wystawiani na negowanie wartości, ogłupiające seriale oraz na lawinę katastroficznych wieści i komentarzy.

Trzeba sobie wreszcie uświadomić, że świat od wieków jest kontrolowany przez trzy żywioły :
► od przyjęcia Starego Testamentu do Kanonu Kościoła oraz od przyjęcia za Apostoła zabójcy chrześcijan, faryzeusza ‘cudownie’ nawróconego bezświadkowo pod Damaszkiem, Szawła z Tarsu – czyli św. Pawła – pomimo rozlicznych sporów i konfrontacji – siłą rzeczy musiała powstać, a zatem powstała symbioza talmudyczno-papieska, która dziś operuje pod mianem judeo-chrześcijaństwa;
► w 962 po koronacji Ottona I na pierwszego germańskiego cesarza – dołączył trzeci partner układu 3Mających Władzę w postaci Cesarstwa – od 1157 jest to już „Święte Cesarstwo”, dla nawiązania do antyku w 1254 dodano „Rzymskie”, a od 1441 oficjalnie przypisane do „Narodu Niemieckiego”. Dziś IV Rzesza wskrzeszona pod nickiem EU.

Timmermans tupie nogą, Tusk ostrzega… @MatkaPolka said 2017-06-20 (wtorek) @ 19:52:04 :
… – powtarzam – PROPAGANDA NIEMIECKA MA NIEZWYKŁĄ SIŁĘ OGŁUPIANIA Dzisiejsza kontynuacją Zakonu Krzyżackiego jest Zakon Rycerzy Maltańskich im. Świętego Jana – Zakon Szpitalników Mające potężne wpływy…
https://marucha.wordpress.com/2017/06/20/papierek-lakmusowy-na-folksdojczow/#comment-684134

Aktualny stan ‘świętego’ judeo-sanctus-reich układu IV Rzeszy ilustruje zdjęcie : Anielica M. spycha robotę 3Mających Władzę na Jezuitę, a Frant przypomina jej ilu jest udziałowców w grze.

Ich gesty i miny wskazują na wielką zażyłość i olewanie etykiety, która jest teatrzykiem dla otumaniania hołoty.

Omne Trinum Perfectum (doskonałe wszystko co potrójne), no ale przecież widać tu tylko 2 osoby. Ta pozorna nieOBECNOŚĆ jest Wyższą formą obecności, bo oboje reprezentują też Sanhedryn !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s