POCHODZENIE NIEMCÓW

Paweł Szydłowski w oparciu o badania historyczne – mapy kroniki
82-5.a.-1/5 KRONIKI NIEMIECKIE, RZYMSKIE I ARABSKIE. IMPERIUM LECHITÓW I ANTYCZNE NAZWY POLAKÓW.

POCHODZENIE NIEMCÓW

(***)
5:30 min – 9:40
Mnie interesuje historia Polaków Lechito – Wandali czyli Wiślan.
tak jak nasze najstarszej kroniki biskupie i mniejsze opisują precyzyjnie naszą historię tak samo najstarszej kroniki Biskupiej niemieckie opisują precyzyjnie pochodzenie Niemców czyli narodu który w swoim języku nazywa się z Deutchami i to jest pochodzenie Almanów nazywanych naszych kronikach Alamenami. Biskupi Adam z Bremy, Kietmar i kanonik Helmond napisali dokładnie starożytne pochodzenie Wiślan zamieszkujących tereny Niemiec po Łabę i Hamburg. jakoś Słowian i Wiślan -Wandalitów to ściśle określi z wojen germańsko – rzymskich plemiona jako Słowian i Wiślan. Dlatego ja poświęcona te opisy kim byli słowiańscy mieszkańcy Germanii według Niemców cały następny film

W tym filmie Chce dokładnie ustalić kim są Polacy, a kim są Niemcy i jak Niemcy wzrośnie siłę.

Kronikarze niemieccy zgodnie podają, że Alamanów nie było w Europie w czasach, gdy Germanie walczyli z Rzymianami, co potwierdzają wszystkie mapy.

Pierwsze oddziały Alamanów pojawiły się w Europie dopiero na przełomie czwartego i piątego wieku naszej ery jako wojska posiłkowe Lechitów, kiedy to całe federacyjne Lechitów pod przywództwem Wiślan – Wandalitów to uderzyła na Franków.

Wielka migracja Alamanow, kiedy to wszyscy Alanowie zwinęli namioty i przybyli do Europy odbywało się dopiero w czasach imperium Karola Wielkiego, Kiedy to któryś z synów Karola ściągnął do Europy i pojawili się całą siłą powodujący rozkład imperium Karolingów.

Kroniki niemieckie są zgodne przed Ottonem I Niemcy mieli tu tylko dwóch królów.
Dopiero po zdobyciu Rzymu, gdy Otton I zdobył Rzym I koronował się na króla Rzym stał się bezpośrednim przełożonym biskupa Rzymu to jest Papieża.

Dopiero wtedy po zamordowaniu w okresie około 100 lat około 20 Papieży Niemcy ustanowili pełną kontrolę nad Watykanem i wykorzystali katolicyzm i krucjaty czyli miecz wiary całej Zachodniej Europy do zniszczenia Imperium Wiślan Lechitów.

O tym jak się To odbyło bardzo precyzyjnie opowiada Długosz w Rocznikach. Przy czytaniu Roczników musimy pamiętać o stronniczość Długosza. Długosz był katolickim dostojnikiem, duchownym, który skończył karierę jako arcybiskupów Lwowa, dlatego wszystko co czynił cesarz – głowa Świętego Rzymskiego Cesarstwa narodu niemieckiego było chwalebne.

Głową Kościoła Katolickiego kapłanem najwyższym bombowiec cesarz Rzymu, któremu podlega bezpośrednio biskup Rzymu, jako ksiądz nadworny.
Ta tradycja ustaliła się w czasach Imperium Rzymskiego. Każdy z cezarów był kapłanem najwyższym tak zwanym „Princepsem” i piszę o tym obszernie Svetoniusz w „Żywotach Cezarów”
I to podam tylko dwa przykłady cytaty w religii zwanej wiedza kapłani najwyższy bylibyśmy a jednocześnie bogami kapłanami najwyższymi przywódcami państwa boski Juliusz w szesnastym roku życia Stasiu ojca następnym został wyznaczony na kapłana Jowisza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s