Zamykają kanały YouTube, czy zmykają do Izraela bo skończyła się kasa?

Tak mi mówi nanowahadełko. 15 „alternatywnych” kanałów na YouTube było prowadzone przez agentów Mossadu. Większość multimiliarderów i masonów z nimi powiązanych, którzy dysponowali miliardami dolarów na dezinformację zostało bądź unicestwionych, bądź przebywają na przymusowych wczasach w Guantanamo na Kubie, ubrani w pomarańczowe stroje wyjściowe. Baza ta służy teraz do celów dokumentowania zbrodni syjonistycznych, a właściwie satanistycznych, jakie były popełniane na ludzkości przez tysiącleci od momentu gdy Lucyfer przeszedł na stronę ciemności.
Nanowahadełko pokazuje, że na cele dezinformacyjne w Polsce miliarderzy wydawali 57 miliardów dolarów rocznie. Większość szło na łapówy dla szefostwa i gwiazdorów komercyjnych i państwowych mediów (79%) ale ci „alternatywni” też nie byli goli w robocie jak ja, Zbyszek Kękuś, Aleksander Jabłonowski i wielu innych pracujących w pocie czoła by ten kraj wydobyć z zapaści.

Sprawdziłem nanowahadełkiem położenie na mapie niektórych liderów „alternatywnych” mediów. Mapka po lewej, kliknij by ją powiększyć. Marcin Rola jest jeszcze w Polsce, ale wybiera się tam za 3 dni.
Oczywiście wahadełko może robić psikusy i są oni na wakacjach, ale coś mi się zdaje że tak nie jest. Zresztą nie chciało mi się szukać Tarczyńskiego, Nachta i 11 pozostałych, niech sobie odpoczną na zasłużonych wielotygodniowych wakacjach – bowiem wrócą, tak wrócą, gdy sytuacja się uspokoi i ich prawdziwe dusze wrócą na swoje miejsca. Zwróćcie jednak kto został, to jest ważne, bowiem teraz widać who is who.

O dziwo mój kanał jest jedynym na YouTube jaki zamknięto nie podając konkretnych powodów. YouTube słono za to zapłaci, oni zresztą już to wiedzieli podejmując taką decyzję – pewnie chcieli bym coś mógł zarobić na tej całej prowadzonej przeze mnie za pomocą nanowahadełka bijatyce. Sprawa będzie założona w USA na 50 mln dolarów, a wygram gdzieś koło 20-tu. Już zbieram nazwiska osób, które zaproszę na uroczysty obiad z okazji uzyskania tego odszkodowania. Każdy adwokat z chęcią podejmie się sprawy bez zaliczki, bowiem wszystkie tego typu afery są wygrywane w USA w cuglach.

151 myśli na temat „Zamykają kanały YouTube, czy zmykają do Izraela bo skończyła się kasa?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s